آموزش کونگ فو تو آ از مبتدی تا حرفه ای به صورت تصویری

 

ورزش رزمی کونگ فو یکی از رشته های رزمی مورد علاقه بسیاری در جهان میباشد.خالق  و ابدا کننده این ورزش مرد افسانه ای ورزش های رزمی بروسلی نام داشت.
قدرت و تکنیک های به کار رفته در این رشته بسیار کار آمد بوده و با فراگیری آن قادر به مقابله با هر ورزش رزمی دیگری خواهید بود.
کونگ فوتوآ دارای هفت بخش بوده که به غیر از بخش اول که بیشتر به حرکات  فیزیکی و بدنی پرداخته بقیه بخش ها به قسمت های مختلفی چون جنبه های عرفانی،پزشکی،علمی در خصوص تن و روان آدمی می پردازد.

در اصل لباس کونگ‌فو توآ، تفاوت ساختاری خاصی با لباس کونگ‌فو ندارد ولی در مجموع لباسی که دراین هنر به‌کار می‌رود از شرایط خاصی برخوردار است. از استحکام و دوام زیادی برخوردار بوده و تامین کننده میدان حرکتی دست، پا وتنه می‌باشد.
در مورد رنگ لباس این رشته باید گفت :
رنگ لباس ان مشکی بوده و در واقع از نظر علمی نیز رنگ سیاه انرژی را در خود جذب کرده و از هدر رفتن ان جلوگیری می کند.رنگ سیاه در  این ورزش رنگی مقدس میباشد.

 

 با 3  خرید  از فروشگاه پرشین خرید یک هدیه به رسم یادبود به آدرستان ارسال می شود
ارسال سریع و به موقع کلیه محصولات
 پشتیبانی بعد از خرید همراه با گارانتی برای تمام محصولات


در این آموزش شما با تکنیک های مختلفی از جمله نحوه ضربه با دست  آشنا شده و همچنین بهترین حالت  ضربه با پا را فرا می گیرید،یاد می گیرید که چه طور تمرکز حریف خود را برهم زده و بتوانید در سریعترین زمان ممکن بهه او ضربه نهایی را وارد کنید.


آموزش کونگ فو نیاز به تمرکز بالا و تلاش فروانی دارد پس اگر واقعا علاقه مند به یادگیری این ورزش رزمی میباشید  میبایست در این راه زحمت فراوانی را تحمل کنید.
فروشگاه پرشین خرید این مجموعه آموزشی بی نظیر را از طریق خرید پستی برای شما مشتریان عزیز  در سایت خود قرار داده است. کافیست سفارش خود را ثبت کرده و بعد از تحویل کالا وجه آنرا به مامور پست پرداخت نمایید.
 

 

 

 با 3  خرید  از فروشگاه پرشین خرید یک هدیه به رسم یادبود به آدرستان ارسال می شود
ارسال سریع و به موقع کلیه محصولات
 پشتیبانی بعد از خرید همراه با گارانتی برای تمام محصولا