یوگا چیست؟

 


ورزش یوگا یکی از رشته هایی بوده که در در تکامل روحی و ذهنی افراد نقش بسیار موثری داشته و فرد با آموزش  حرکات یوگا می تواند زمینه ای را برای رشد و تکامل خود در جهات معنوی و ذهنی ایجاد کند.
حرکات اصلی یوگا شامل 30 حرکت بوده که شامل حالات کششی (پشت، جلو، طرفین)، انقباضی (قدرتی، تعادلی، معکوس، پیچشی، مرکب و انبساطی و تنفس شکمی) و حالات وانهادگی عمومی (شاوآسانا) می باشد.
در این دوره ابتدا اموزش به صورتی آغاز می شود که متناسب با بدن های معمولی و پایین تر از حد متوسط بوده بطوریکه همه می توانند از این مرحله آموزش خود را شروع کنند

.
افراد ضعیف تر با انجام مکرر و تلاش و پشتکارشان میتوانند خیلی سریع تکنیک های اولیه این ورزش را فراگرفته و خود را به وضعیت مناسبی برسانند. و با این کار در واقع برای انجام تکنیک های پیشرفته تر یوگا آماده خواهند شد.
در دوره ابتدایی با 65 تکنیک آشنا خواهید شد،نرمش های مخصوص این دوره در 24 حرکت گنجتنده شده اند که با انجام مکرر انها باعث نرم شدن و رفع خشکی مفصل ها و عضلات خود خواهید شدمانند: انگشتان دستها، مچها، آرنجها، بازوها، شانه ها،گردن، انگشتان و کف و مچ پاها، ساقها، زانوها، رانها و لگن و ستون فقرات.

 با 3  خرید  از فروشگاه پرشین خرید یک هدیه به رسم یادبود به آدرستان ارسال می شود
ارسال سریع و به موقع کلیه محصولات
 پشتیبانی بعد از خرید همراه با گارانتی برای تمام محصولات

 


فروشگاه پرشین خرید مجموعه بی نظیر آموزش یوگا را  با خرید پستی و تحویل درب منزل در اختیار شما عزیزان قرار داده است.
شما علاقه مندان به این ورزش می توانید ابتدا سفارش خود را ثبت کرده و بعد از دریافت محصول وجه ان را به مامور پست بپردازید.
برای انجام تمرینات یوگا نباید به هیچ وجه فشار اضافی به خود وارد کنید بلکه تا جایی وارد حرکات بشوید که احساس لذت داشته باشید و نه درد. یکی از اصول این رشته این بوده که همه برای خود یک موجود واحد به شمار می آیند و هیچگاه چیزی با چیزی مقایسه نخواهد شد و هرکس در مسیر خود قدم بر می دارد.


بهترین حالت برای انجام تمرینات به صورت روزانه 2 مرتبه و در هنگام طلوع و غروب آفتاب بوده و در هر دو مورد بهتر است که در مکانی یکسان و با لباسی ثابت این تمرینات انجام شود. در هنگام تمرینات هیچ گاه  سعی نکنید که از روی عجله و با شتاب زدگی آنها را انجام دهید.انجام تمرینات به طرز صحیح به دلایل علمی همیشه باعث ایجاد طراوت و آرامش می شود و لذا آگاه باشید هیچ گاه خود را با غیر اصولی انجام دادن تمرینات خسته نکرده و به خود صدمه نزنید. بهترین مدت انجام یوگا روزانه بین 40 تا 45 دقیقه بوده و سعی شود در محلی که عاری از آلودگی های محیطی باشد حرکات تمرینی انجام شود.

 با 3  خرید  از فروشگاه پرشین خرید یک هدیه به رسم یادبود به آدرستان ارسال می شود
ارسال سریع و به موقع کلیه محصولات
 پشتیبانی بعد از خرید همراه با گارانتی برای تمام محصولات