جدیدترین و زیبا ترین محصولی که برای اسپرت کردن ماشین  به بازار آمده چیزی نیست به نام فایر تایر.این محصول منحصر به فرد باعث ایجاد جلوه ای خاص و تک در لاستیک ماشین شما می شود و ایجاد یک حلقه آشین در اطراف لاستیک شما خواهد کرد.

برای خرید فایر تایر اصل دقت نمایید چون همین محصول دارای انواع و اقسام مختلفی در بازار بوده  و مسلما اجناس تقلبی هم در میان آنها بسیار می باشد.

انواع فایر تایر

این محصول در دونوع پایه کوتاه و پایه بلند به بازار عرضه شده است وهر کدام دارای  کیفیت خاص خود می باشند.


 

چیزی که مسلم است قیمت و کیفیت نو پایه کوتاه پایین تر از نو پایه بلند می باشد و شاید یکی از دلایل اختلاف قیمت ها به همین اطر باشد.اما در فروشگاه البرز خرید ما بهترین کیفیت را برای شما در نظر گرفته ایم و نو پایه بلند ان را برای فروش قرار داده ایم. شما عزیزان می توانید راحتی با خرید اینترنتی این کالا را درب منزل  خود تحویل بگیرد و سپس وجه انرا به مامور پست بپردازید.


 

فایر تایر مناسب برای استفاده در هر نو اتومبیل ,موتور  و حتی دوچرخه می باشد و کلا  برای وسایلی که دارای لاستیک باشند می توان از این محصول زیبا استفاده کرد.

 

دارای 5 رنگ مختلف و 8 حالت فلاشر

   مناسب هر نوع رینگ و لاستیک

 همه خیره جلوه بی نظیر اتومبیل  شما خواهند شد

با کیفیت بالا و نور باورنکردنی

 ضد آب و گرد و خاک

 


 

کیفیت محصولات اصل

محصولات موجود در بازار دارای انواع مختلفی بوده و بعضی از این کالاها فقط تک رنگ می باشند ودارای یک حالت فلاش می باشند.اما محصول ارائه شده در فروشگاه  البرز خرید دارای 5 رنگ مختلفبوده و همچنین دارای 8 حالت فلاشر می باشد

 از نظر استحکام هم جالب است بدانید که  هر کدام از این محصولات دارای  کیفیت مختص به خود می باشد.پس لطفا در خرید خود دقت نمایید که کالای اصلی با کیفیت بالا را خرید نمایید.