خرید اینترنتی آثار دکتر شریعتی

 

آیا تا کنون آثار دکتر علی شریعتی را مطالعه کرده اید؟ این آثار زیبا و بی نظیر از استاد بزرگ دکتر علی شریعتی برای هر خواننده ای جذاب و زیبا می باشد.ما در مجموعه ای بی نظیر سعی کرده ایم تمامی سخنرانی ها و کتاب های ایشان را جمع اوری کرده و در یک پکیج کامل به شما علاقه مندان تقدیم نماییم.شما در این مجموعه با بیوگرافی کامل این شخصیت بزرگ بیشتر آشنا خواهید شد.در این مجموعه بیش از ۷۰ سخنرانی ارزشمند از دکتر شریعتی  وجود دارد که بسیاری از انها نایاب بوده و ممکن است هر جایی نتوانید انها را بیابید.دوستداران دکتر شریعتی می داندد که تقریبا آثار این مرد بزرگ این روز ها در بازار بسیار نایاب و کم یاب شده است پس این بهترین فرصت می باشد تا با یک خرید تقریبا مجموعه ای کامل و بی نظیر از اثار این استاد بزرگ را برای همیشه با هم داشته باشید.

 

kharide_post

 

خرید اینترنتی آثار دکتر شریعتی

مجموعه سخنرانی های دکتر علی شریعتی و بیوگرافی ایشان را می توانید در این مجموعه بیابید.ایشان سردمدار روشنفکری در ایران معاصر بود او تمام مسائل اطراف خود را همیشه به نقد می کشید و زبانی صریح و گویا داشت.بسیاری از سخنرانی های این مرد بزرگ بسیار جنجالی بوده و در زمان خود موجبات تحولات گوناگونی شده است.ما در فروشگاه مارکت سنتر ۲۴ برای شما علاقه مندان امکان خرید سخنرانی دکتر علی شریعتی را فراهم کرده ایم.در این مجموعه بی نظیر با عناوینی همچون موارد زیر آشنا خواهید شد:

۱- علی، حقیقتی برگونه اساطیر

۲-مکتب، وحدت، عدالت، علی

۳-بازگشت به خویشتن

۴-فاطمه، فاطمه است

۵-مذهب علیه مذهب

۶-نیازهای انسان امروز

۷-پیروان علی

۸-سلمان پاک

۹-کاربرد آیه های قرآن

۱۰-تشیع علوی، تشیع صفوی

به همراه دستنوشته های دکتر شریعتی برای اولین بار

کاملترین و بی نظیرترین مجموعه سخنرانی های زنده یاد استاد دکتر علی شریعتی

 برای خرید پستی و دریافت محصول کافیست تا به صورت اینترنتی سفارش خود را ثبت کرده و بعد دریافت محصول وجه انار به مامور پست بپردازید.

 

 

kharide_post

 

 

 

 

 

 

 

خرید اینترنتی آثار دکتر شریعتی توسط 67 کاربر تایید شده است امتیاز 4 / 5برچسب:
٬ , , , , , , , , ,

========================================================

خرید اینترنتی آموزش مهاجرت به کانادا

خرید اینترنتی آموزش مهاجرت به کانادا

 

آیا دوست دارید تا با قوانین مهاجرت به کانادا آشنا شوید؟ آیا شما هم از آندسته از کسانی هستید که دوست دارید در آینده به یکی از کشور های اروپایی مهاجرت کنید؟ ما برای رفع نیاز شما عزیزان یکی از بهترین مجموعه های آموزشی که درباره قوانین مهاجرت می باشد را در فروشگاه مارکت سنتر ۲۴ آماده کرده ایم و شما براحتی می توانید با تهیه و مطالعه آن  مقدمات مهاجرت به دومین کشور بزرگ جهان را اماده کنید.

در این مجموعه کلیه قوانین مهاجرت به کانادا ذکر شده است از جمله جدیدترین اطلاعات کاریابی و تحصیل در کانادا و همچنین نحوه سرمایه گذاری در این کشور و مهمترین موضوع امور مربوط به تازه وارد ها.شما اگر واقعا تمایل دارید به کانادا مهاجرت نمایید همین الان می توانید با خرید مجموعه فوق بسیاری از سوالات خود را در این زمینه جواب دهید.کافیست تا بروی دکمه خرید پستی کلیک کرده و سفارش خود را ثبت نمایید و بعد از دریافت کالا وجه آنرا به مامور پست بپردازید.

 

 

 

kharide_post

 

کانادا یکی از پیشرفته ترین و زیباترین کشورهای دنیا است که با توجه به وسعت بسیار زیاد آن (دومین کشور بزرگ دنیا برابر کل اروپا) جمعیت بسار کمی در حدود ۳۰ میلیون نفر دارد. به همین علت یکی از مهاجرپذیر ترین کشورهای دنیا میباشد. این کشور شاخصهای زیادی در بین کشورهای پیشرفته دنیا دارد از جمله آنها میتوان به بهترین خدمات پزشکی و بیمارستانی , کمترین میزان جرم و جنایت و سرقت , رفاه و آسایش شهروندان , آزادی های اجتماعی و سیاسی مذهبی , بهترین دانشگاهها و غیره اشاره کرد.

 

kharide_post

ما سعی کرده ایم تا در این مجموعه اطلاعاتی کاربردی و مهم را برایتان قرار دهیم از جمله مواردی که می توانید در این مجموعه به ان دست یابید :
۱- کانادا در یک نگاه

۲- اقتصاد کانادا

۳- تحصیل در کانادا

۴- زندگی در کانادا

۵- انواع مهاجرت به کانادا

۶- جدول امتیازات برای مهاجرت متخصصین

۷- سرمایه گذاری در کانادا

۸- کاریابی در کانادا

۹- امور مربوط به تازه واردین

۱۰- قوانین جدید سیتی زن یا شهروندی

۱۱- معرفی بهترین حقوقدانان و وکلا برای تحصیل یا اقامت در کانادا

۱۲- معرفی سایتهای رسمی کانادا و تصاویر بسیار زیبایی از کانادا,…

,…

 

 

 

 

خرید اینترنتی آموزش مهاجرت به کانادا توسط 10 کاربر تایید شده است امتیاز 5 / 5برچسب:
٬ , ,

========================================================

خرید اینترنتی مستند عشق در حیوانات

خرید اینترنتی مستند عشق در حیوانات

 

خرید اینترنتی مستند عشق در حیوانات – آیا حیوانات هم عشق را می فهمند؟ آیا انها نیز مانند انسان ها می توانند به هم عشق بورزند؟امروز با ما در فروشگاه مارکت سنتر ۲۴ همراه باشید با مستندی بسیار زیبا با نام  مستند عشق در حیوانات.این مجموعه تماشایی  و دیدنی صحنه هایی از محبت و مهربانی حیوانات نسبت به هم را نشان می دهد که در نوع خود بسیبار خارق العاده می باشد.ما عادت کرده ایم در مستند های حیاتن وحش همیشه منتظر شکار یک حیوان توسط حیوان دیگری باشیم اما این بار در این مستند زیبا از منظری جدید به قضایا نگاه خواهیم کرد.در این مجموعه خبری از کشت و کشتار حیوانات نیست و تنها چیزی که خواهید دی عشق و محبت میان حیوانات می باشد.

 

 

 

kharide_post

 

خرید مستند عشق در حیوانات

در صحنه هایی از فیلم شاهد حرکات و رفتاری از حیوانات هستیم که بسیار شبیه به اعمال و رفتار و روابط انسانهاست .سال ها قبل نیز دانشمند بزرگ ایرانی ابو علی سینا در کتاب معروف خود می نویسد که عشق تنها مختص انسان ها نبوده و نیست .و هم اکنون هم این مستند زیبا مهر تاییدی است بر حرف های ان دانشمند بزرگ.ما در فروشگاه مارکت سنتر ۲۴ امکان خرید پستی این مجموعه زیبا را برای شما فراهم کرده ایم و هر زمان که بخواهید می توانید با ثبت سفارش خود ابتدا محصول را دریافت نموده و سپس وجه انرا به مامور پست بپردازید.

از دید علوم زیست بسیار سخت است تا عشق میان حیوانات را تعریف نماید و اینکه این رفتار حیوانات نشات گرفته ازکجا می باشد.همه می دانیم که حیوانات تنها از طریق نیروی غریزه خود با یکدیگر در ارتباط هستند و تماس حاصل می کنند اما امروز مستند عشق در حیوانات تمام این معادلات را برهم می زند و صحنه هایی را نشان خواهد دادکه دیگر حرفی برای گفتن باقی نخواهد ماند.

 

 

kharide_post

 

 

 

 

 

 

 

خرید اینترنتی مستند عشق در حیوانات توسط 44 کاربر تایید شده است امتیاز 5 / 5برچسب:
٬ , ,

=====================================================

خرید اینترنتی آموزش زبان انگلیسی کودک

خرید اینترنتی آموزش زبان انگلیسی کودک

 

خرید اینترنتی آموزش زبان انگلیسی کودکان -آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که چگونه می شود به کودکان در همان سن کم یک زبان دیگر را آموزش داد؟ اگر دوست دارید تا فرزندان شما نسبت به هم سن و سال های خود در آینده عقب نیافتند باید از همین الان به فکر آموزش های پایه باشید.در مجموعه ای که امروز به شما معرفی می کنیم می توانید براحتی آموزش زبان انگلیسی را به کودکان داده و انها را به زبان بین المللی دنیا مسلط نمایید.کودکان در سنین کم سرشار از انرژی یادگیری می باشند و به خاطر همین موضوع می توان از این قابلیت انها استفاده کرده و زبان انگلیسی را به انها اموزش داد.

اما برای این کار متد های مختلفی وجود دارد و ما در فروشگاه مارکت سنتر ۲۴ سعی کرده ایم یکی از بهترین متد های آموزشی در این زمینه را اماده و در اختیار شما علاقه مندان قرار دهیم.شما برای خرید اموزش زبان کودک همین الان می توانید از طریق فروشگاه ما اقدام نموده و با کلیک بروی دکمه خرید پستی سفارش خود را ثبت نمایید و بعد از دریافت کالا وجه آنرا به مامور پست بپردازید.در این مجموعه سعی شده است بر پایه اشکال، فیلم های آموزشی، انیمیشن ها و کارتون های بسیار زیبا و دوست داشتنی موارد مهم و ضروری را به کودکان اموخت.

در این مجموعه با استفاده از شخصیت های محبوب کارتونی و تکنیک های روانشناسی پیشرفته قدم به قدم به کودک شما زبان انگلیسی را اموزش داده می شود.

 

 

kharide_post

 

خرید اینترنتی آموزش زبان انگلیسی کودک

از خصوصیات و ویژگی های منحصر به فرد این مجموعه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

- متشکل از موضوعات درسی: سلام و احوال پرسی، خانواده، دوستان، تبریک، تولدت مبارک، دوستی حیوانات، روز و شب، بازی کردن، اعداد، اعضای بدن، میهمانی، سفر کردن، غذا، جنگل، چهره‌های خندان، رنگها، حیوانات وحشی، موسیقی، سرزمین پریان و …
- آموزش از طریق تماشای فیلم با استفاده از عروسک های محبوب کودکان و گوش فرا دادن به سخنان گوینده

- آموزش از طریق تماشای انیمیشن و کارتون های جذاب با استفاده از شخصیتهای کارتونی محبوب کودکان

 

 

kharide_post

 

 

 

 

 

 

 

خرید اینترنتی آموزش زبان انگلیسی کودک توسط 32 کاربر تایید شده است امتیاز 5 / 5برچسب:
٬ , , , , , , ,

=======================================================

خرید اینترنتی مستند دایناسور ها

خرید اینترنتی مستند دایناسور ها

 

دایناسور ها موجوداتی  که هزاران سال پیش به دلیل تغییر اقلیم آب و هوایی در سطح کره زمین از بین رفتند.این موجودات غول پیکر  بزرگترین موجودات زنده روی زمین  بودند و در دو نوع گوشت خوار و گیاه خوار وجود داشتند.امروز با  خرید اینترنتی مستند دایناسور ها در خدمت شما عزیزان علاقه مند هستیم.مستند دایناسور ها یکی از زیبا ترین و مهیج ترین فیلم هایی است که تا به حال در این باره ساخته شده است.در این مستند شما شاهد صحنه ها ی جذاب و دیدنی خواهید بود و با تماشای این مجموعه اطلاعات بسیار زیادی راجع به این موجودات غول پیکر بدست خواهید اورد.در این مستند زیبا شما قسمت هایی همچون موارد زیر را مشاهده خواهید کرد:

  • خون تازه(New Blood)
  • دریای بی رحم(Cruel Sea)
  • غولهای آسمان(Giant Of The Skies)
  • روح جنگلهای یخی(Spirits Of The Ice Forest)
  • مرگ یک سلسله(Death Of The Dynasty),...

 

 

kharide_post

 

خرید مستند دایناسور ها

کا در فروشگاه  مارکت سنتر ۲۴ برای شما علاقه مندان به زندگی دایناسور ها امکان خرید پستی این مجموعه را فراهم کرده ایم و براحتی می توانید همین الان سفارش خود را ثبت کرده و بعد از دریافت کالا وجه انرا به مامور پست بپردازید.

بسیاری از دیرین شناسان پرندگان امروزی را نسل دایناسور های میلیون سال قبل می دانند و معتقد هستند که انها با تغییرات ژنتیکی که برایشان رخ داده است بدین شکل امروزی در آمده اند.حدوداً نیمه نخست قرن ۲۰ دانشمندان دایناسورها را حیواناتی تنبل، خنگ و خون‌سرد در نظر می‌گرفتند. با این وجود تحقیقات گسترده‌ای در سال ۱۹۷۰ انجام شد این نظریه را پشتیبانی می‌کند که آنها حیواناتی با دگرگونی‌های بدنی زیاد بودند و اغلب خود را با واکنش‌های متقابل اجتماعی تطابق می‌دادند. مدرکی از پرندگانی مربوط به دسته ددپا شدیداً این تغییر نظریه را تحت تأثیر قرار می‌دهد.

 

 

kharide_post

 

 

 

 

 

 

 

خرید اینترنتی مستند دایناسور ها توسط 32 کاربر تایید شده است امتیاز 5 / 5برچسب:
٬ , , , , ,

====================================================