خرید آموزش بدنسازی کلمن

رونی کلمن در آموزش پرورش اندام بسیار اصولی و جدی و به صورت کاملا شیوا و روان تمام موارد مورد نیاز شما را اموزش خواهد داد.باید هنگام تماشای این مجموعه نهایت دقت را به عمل آورید تا بتوانید هر حرکت را به صورت اصولی اجرا نمایید.

با هم یک بیوگرافی از مربی بزرگ بدن سازی  یعنی رونی کلمن خواهی دید:

نام‌ کامل‌: رونی‌ دین‌ کلمن‌.
تاریخ‌ تولد: ۱۳ ماه‌ سه‌ ۱۹۶۴٫
محل‌ تولد: مونرو‚ لوییزیانا.
محل‌ اقامت‌ فعلی‌: آرلینگتون‌‚ تگزاس‌.
وضعیت‌ ازدواج‌: مجرّد.
ارتفاع‌ قد: ۱۸۰ سانتی‌ متر.
وزن‌ هنگام‌ برگزاری‌ مسابقه‌: ۱۲۰ کیلوگرم‌.
وزن‌ خارج‌ از فصل‌ برگزاری‌ مسابقه‌: ۱۴۵ کیلوگرم‌.

 

ما در فروشگاه مارکت سنتر ۲۴ امکان خرید پستی این مجموعه را فراهم آورده ایم و براحتی می توانید ابتدا سفارش خود را ثبت نموده و سپس بعد از دریافت ان وجه  کالا را به مامور پست بپردازید.

با خرید اموزش بدن سازی می توانید خیلی سری تر نسبت به قبل در این رشته پیشرفت نمایید و دیگر نگران آسیب رسیدن به عضلات خود نباشید.


خرید اینترنتی آموزش مربیگری فوتسال

خرید اینترنتی آموزش مربیگری فوتسال

 

همه شما بی شک با ورزش فوتسال تا حدودی آشنایی دارید.فوتسال نیز مانند فوتبال از طرفداران بیشماری در جهان برخوردار است و در ایران نیز علاقه مندان زیادی دارد.ما امروز یک مجموعه درباره آموزش مربیگری فوتسال را برای شما علاقه مندان به این رشته تهیه و در سایت قرار داده ایم.حتما می دانید که قوانین و مقرارت ورزش فوتسال با ورزش فوتبال بسیار متفاوت است.مربی گری فوتسال نیز  اصول و روش های خاص خود را می طلبد. برای اینکه بتوانید در مربیگری فوتسال موفق ظاهر شوید ابتدا باید تمام سیستم های بازی و ریزه کاری های این ورزش را بشناسید.

ما در این مجموعه علاوه بر اینکه هدفمان آموزش مربیگری بوده در کنار ان نیز اموزش هایی برای بازیکن سازی فوتسال نیز در نظر گرفته ایم.شما با خرید اموزش مربیگری فوتسال و تماشای آن نکاتی بسیار مهم و فنی را یاد خواهید گرفت و از ان می توانید در ارنج کردن و تمرین دادن یک تیم فوتسال استفاده نمایید.

 


 


 

خرید اینترنتی آموزش مربیگری فوتسال

 

شما در این مجموعه بی نظیر مواردی همچون:

آنالیز کردن مسابقات فوتسال

انواع تاکتیک ها و سیستم های بازی در فوتسال

قوانین و مقررات این بازی

آموزش بازیکن سازی در فوتسال

آموزش شوت زدن و دریبل کردن در فوتسال

آموزش دروازه بانی فوتسال

آموزش شوت زدن

و…….

ما در فروشگاه مارکت سنتر ۲۴ امکان خرید پستی این مجموعه ارزشمند را برای شما عزیزان فراهم آورده ایم و براحتی می توانید سفارش خود را ثبت کرده و سپس بعد از دریافت کالا وجه آنرا به مامور پت بپردازید.مارکت سنتر ۲۴ پیشنهاد می کند که حتما برای یک بار هم که شده به تماشای این مجموعه دیدنی بپردازند و اصول حرفه ای این ورزش را یاد بگیرند.

خرید اینترنتی آموزش کیک بوکس

خرید اینترنتی آموزش کیک بوکس

 

امروز برای علاقه مندان به ورزش کیک بوکس یک آموزش بسیار  کاربردی و عالی را تدارک دیده ایم.شما در آموزش کیک بوکس فوق اصول و روش های مبارزه را به خوبی فرا خواهید گرفت و یاد می گیرید که چگونه باید از خود در مقابل حریفان دفاع نمایید.اگر دوست دارید تا نسبت به دوستان خود در باشگاه سریع تر پیشرفت نمایید پیشنهاد می کنیم تا با خرید آموزش کیک بوکس و تمرین و تکرار خیلی زود به این نتیجه دلخواه خود برسید.

در این مجموعه شما توسط برترین اساتید جهان آموزش خواهید دید و تکنیک هایی از این ورزش را خواهید اموخت که شاید تا به حال در هیچ باشگاهی گفته نشده است.شما کیک بوکس اصلی را فرا خواهید گرفت.ما در فروشگاه مارکت سنتر ۲۴ سعی کرده ایم تا بهترین مجموعه اموزشی بازرار را انتخاب کرده و انرا برای شما عزیزان در سایت قرار دهیم.در کیک بوکس باید قبل از هر چیز کمی ترس را کنار گذاشته و دل جرات خود درا به همگان نشان دهید.قدم اول مبارزه با ترس است اگر بتوانید بر ترس خود غلبه کنید نصف راه را رفته اید.

شما یاد خواهید گرفت که چگونه از حرکات پا در کیک بوکس استفاده نمایید.

 


 


 

خرید اینترنتی آموزش کیک بوکس

نحوه هوک زدن صحیح را آموزش می بینید.

نحوه اجرای ضربات ترکیبی در هنگام مبارزه را فرا خواهید گرفت.

چگونه در برابر ضربات سهمگین حریفان دفاع کنید  را فرا خواهید گرفت

نحوه ضربه زدن مشت های صحیح را آموزش می بیند

اگر علاقه مند به خرید آموزش کیک بوکس از فروشگاه ما هستید کافیست تا بروی دکمه خرید پستی کلیک کرده و سفارش خود را ثبت نمایید و سپس بعد از دریافت کالا وجه آنرا به مامور پست بپردازید.


خرید اینترنتی آموزش کشتی

خرید اینترنتی آموزش کشتی

 

همه می دانیم که در کشور ما ورزش اول و ملی ما کشتی می باشد و هیچ شکی در آن نیست که این ورزش یکی از پر طرفدارترین و کم خرج ترین ورزش های داخل اران محسوب می شود.بر همین اساس لازم دانستیم که یک آموزش کشتی با کیفیت بالا تهیه و برای ما عزیزان در فروشگاه مارکت سنتر ۲۴ قرار دهیم.شما عزیزان هم اگر علاقه مند به یادگیری ورزش کشتی هستید و دوست دارید تا در این ورزش سریع تر پیشرفت نمایید پیشنهاد می کنیم تا با تهیه مجموعه فوق و تماشای با دقت آن بتوانید سریع تر به هدف خود برسید.

آموزش کشتی باید توسط بهترین اساتید انجام شود تا هنر آموز از همان ابتدا تمام فنون و تکنیک های این ورزش پهلوانی را صحبح و اصولی فرا بگیرد.بر همین اساس ما نیز برترین اموزش موجود در بازار درباره کشتی را تهیه و برای شما علاقه مندان قرار داده ایم.

 


 


 

خرید اینترنتی آموزش کشتی

شما در این مجموعه با بیش از ۲۰۰ فن ناب کشتی آشنا خواهید شد.یاد خ۰واهید گرفت که در هنگام تمرینات چگونه عمل نمایید.یاد خواهید گرفت که  قبل از مسابقات چگونه بدن خود را آماده نمایید.

با انواع فنون و تکنیک های کشتی بیشتر آشنا خواهید شد و نحوه اجرای صحیح انها را فرا خواهید گرفت.

اگر علاقه مند به خرید آموزش کشتی از فروشگاه ما هستید براحتی می توانید همین الان بروی دکمه خرید پستی کلیک کرده و سفارش خود را ثبت نمایید و بعد از دریافت کالا وجه آنرا به مامور پست بپردازید.

ما سعی کرده ایم تا برای شما علاقه مدان به ورزش کشتی بهترین اموزش را تهیه کنیم تا با تماشای /ان بتوانید هر روز شاهد پیشرفت خود باشید.


خرید اینترنتی آموزش پینگ پنگ

خرید اینترنتی آموزش پینگ پنگ

 

امروز برای علاقه مندان به ورزش پینگ پنگ یه مجموعه اموزشی بسیار جالب و کاربردی را در فروشگاه قرار داده ایم.شما اگر دوست دارید تا در ورزش پینگ پنگ پیشرفت نمایید باید در قدم اول تمام تکنیک ها و فنون این رشته را به صورت صحیح و کامل آموزش ببینید و در قدم بعدی باید با تمرین و تکرار در /انها به کسب مهارت بپردازید.ما سعی کرده ایم با آموزش پینگ پنگ موجود در سایت زمینه ای را برای شما عزیزان فراهم نماییم تا بتوانید هر چه سریعتر در این رشته ورزشی پیشرفت نمایید.

 


 


 

خرید اینترنتی آموزش پینگ پنگ

شما در این مجموعه اموزشی یاد خواهید گرفت که:

نحوه قرار گیری صحیح در پشت میز پینگ پنگ

نحوه بک زدن

اموزش بلوک کردن

نحوه پرتاب توپ

و…..

همچنبن درباره تاریخچه پیدایش ورزش پینگ پنگ خواهیم گفت و نحوه ورود این ورزش به ایران.در قسمت بعدی درباره قوانین و مقرارت این ورزش پر طرفدار نیز با شما سخن خواهیم گفت .شما با خرید آموزش پینگ پنگ و تمریم و ممارست در کار می توانید خیلی زود به مهارت های بالایی در این رشته دست یابید.ما برای راحتی شما عزیزان امکان خرید پستی این مجموعه را فراهم آورده ایم و می توانید همین الان سفارش خود را ثبت کرده و بعد از دریافت کالا وجه آنرا به مامور پست بپردازید.

خوبی این بازی این است که نیاز به وسایل چندان گرانی نداشته و تقریبا همه قشری از جامعه می توانند از این ورزش لذت ببرند و آنرا بازی نمایند. در این مجموعه سعی شده است تا تمامی اصول حرفه ای را به صورت کامل و روان به هنر آموز اموزش دهد.این را یادمان نرود که ورزش کشتی ورزش باستانی ایران  می باشد

خرید آموزش مناسک حج

خرید آموزش مناسک حج

 

آیا تا به حال فکر کرده اید که اگر بخواهید به سفر حج بروید باید از قبل آداب و اصول ان را یاد گرفته تا بتوانید به صورت صحیح فرایض دینی خود را اجرا نمایید.؟ ما امروز در فروشگاه مارکت سنتر ۲۴ مجموعه با نام آموزش مناسک حج را تهیه کرده ایم که بوسیله آن شما می توانید تمام اصول و مبانی حج را فرا بگیرید و تمام فرایض دینی خود را به صورت صحیح انجام دهید.مناسک حج خود دارای اصول و مراتبی می باشد از جمله اینکه شما باید بدانید محرمات احرام چیست و نحوه طواف کردن چگونه است و سعی بین صفا و مروه به چه صورت انجام می شود.


 


 

خرید آموزش مناسک حج

همه و همه ای موارد را ما در این اموزش مناسک حج به صورت یکجا جمع اوری کرده ایم و شما می توانید بوسیله این آموزش تصویری همه موارد را یاد بگیرید.ما در این مجموعه آموزشی راجع به مواردی همچون:

فلسفه حج

مناسک حج

مناجات های حج

نحوه صحیح طواف

محرمات احرام

وقوف در عرفات

وقوف در مشعر

اعنال منا

اعمال مکه

اعمال روز عید قربان و……….. صحبت خواهیم کرد و همه موارد را به صورت کامل و صحیح به شما علاقه مندان به مناسک حج اموزش خواهیم داد.در فروشگاه مارکت سنتر ۲۴ اماکن خرید اموزش مناسک حج فراهم شده است و براحتی می توانید با کلیک بروی دکمه خرید پستی سفارش خود را ثبت نمایید و بعد از دریافت کالا وجه آنرا به مامور پست بپردازید.


خرید اینترنتی آموزش بوکس

خرید اینترنتی آموزش بوکس

 

خرید اینترنتی آموزش بوکس – باز هم می رویم به سراغ ورزش های رزمی و این بار نوبت ورزش بوکس است.اگر دوست دارید تا در بوکس موفق باشید باید بگوییم در قدم اول باید کمی دل و جرات به خرج دهید و ترس را کنار بگذارید.ما امروز برای علاقه مندان به آموزش بوکس یک مجموعه بسیار زیبا و کاربردی را تهیه کرده ایم که بوسیله /ان می توانید خیلی زود به بهترین نتیجه در این رشته برسید.برای آموزش بوکس باید ابتدا از پایه تمام اصول و فنون را به صورت کاملا علمی و دقیق فرا بگیرید.

شما باید برای این کار از یک استاد مجرب استفاده نمایید و ما با این مجموعه اموزشی این امکان را برای همه شما عزیزان فراهم کرده ایم که زیر نظر بهترین اساتید جهان اموزش های بوکس را ببینید.شما در این مجموعه آموزشی یاد خواهید گرفت :

نحوه صحیح اموزش مشت زنی

نحوه حرکت دادن و رقص پا در بوکس

نحوه قرار گیری پا ها در هنگام ضربه

نحوه ضربه زدن با مشت

نحوه کیسه زدن

اماده سازی انگشتان

آموزش انواع هوک

آموزش دفاع کردن در مقابل ضربات حریف

استفاده از فنون سرعتی و پیچیده

نحوه حمله کردن و ضد حمله

و….

 


 


 

خرید اینترنتی آموزش بوکس

ما در فروشگاه مارکت سنتر ۲۴ امکان خرید اموزش بوکس راب رای شما علاقه مندان فراهم آورده ایم و براحتی می توانید با کلیک بروی دکمه خرید پستی سفارش خود را ثبت کرده و بعد از  دریافت کالا وجه آنرا به مامور پست بپردازید.

پس اگر دوست دارید تا در بوکس پیشرفت کنید همراه با تهیه این اموزش قوی حتما تمرین و پشتکار را فراموش نکنید و بدانید که هر کاری با تمرین کردن  انجام شدنی است.


خرید اینترنتی گردنبند ماه تولد

خرید اینترنتی گردنبند ماه تولد

 

همه شما درباره گردنبندهای ماه تولد مطالبی را شنیده اید.امروز مادر فروشگاه مارکت سنتر ۲۴ انواع گردنبند ماه تولد را برای شما علاقه مندان در فروشگاه قرار داده ایم.هر کدام از این گردنبند ها مخصوص یک ماه خاص بوده و علامت ان ماه را بروی خود  حک شده دارند.شما می توانید برای دادن یک هدیه خاص و شیک از این گردنبند های تولد استفاده نمایید.این محصول می تواند مکمل زیبایی شما باشد و با قیمتی ارزان می تواند هدیه ای مناسب و خاص برای دوستان شما است.اگر دوست دارید تا با خرید گردنبند ماه تولد خود را نسبت به دوستان و اطرافیان شیک تر و خاص تر کنید کافیست تا بروی دکمه خرید پستی کنار محصول کلیک کرده و سفارش خود را ثبت نمایید و بعد از دریافت کالا وجه آنرا به مامور پست بپردازید.در بازار انواع و اقسام  این گردنبندهای ماه تولد مشاهده شده است و ما سعی کرده ایم از بهترین و مرغوب ترین کالا ها در فروشگاه خود استفاده نماییم تا بتوانیم بدینوسیله رضایت شما عزیزان را جلب نماییم.

شما می توانید در هنگام ثبت سفارش خود نوع گردنبند مورد نظرتان را برای شما بنویسید تا ما همانی که شما می خواهید را ارسال نماییم.

این محصول می تواند بسسیار مناسب برای هدیه دادن باشد و شما  گردنبند ماه  تولد همسر و یا نامزدتان را تهیه و در کنار کادوی اصلی به او هدیه می دهید و باعث خوشحالی و شادمانی او می شوید.ما در مارکت سنتر ۲۴ از میان سایر محصولات مشابه سعی کرده ایم تا یکی از با کیفیت ترین محصولات موجود در بازار را انتخاب و در سایت خود قرار دهیم.


خرید آموزش دروازه بانی حرفه ای

خرید آموزش دروازه بانی حرفه ای

 

اگر شما هم به دروازه بانی علاقه مند هستید و دوست دارید تا در آینده به یک دروازه بان موفق تبدیل شوید به شما پیشنهاد می کنیم از همان ابتدای کار به صورت کاملا اصولی و علمی تمام اموزش های لازم را ببینید تا بتوانید موفق باشید.ما امروز در فروشگاه مارکت سنتر ۲۴ یک آموزش دروازه بانی بسیار خوب برای شما در نظر گرفته ایم که از ابتدا تمام اصول و قواعد  ان را به شما آموزش می دهد.

شما با خرید آموزش دروازه بانی فوق با مواردی همچون:

-خصوصیات یک دروازه بان موفق

-نحوه تک به تک شدن

-نحوه شیرجه زدن

-نکات فنی در هنگام پرش

-نحوه قرار گیری دست ها

-نحوه گرفتن توپ در دست

و….

موارد مهم دیگری را خواهید آموخت.


 

 


 

خرید آموزش دروازه بانی حرفه ای

ما برای شما علاقه مندان به دروازه بانی امکان خرید پستی این مجموعه را فراهم آورده ایم و براحتی می توانید سفارش خود را ثبت کرده و سپس پس از دریافت کالا وجه آنرا به مامور پست بپردازید.

آموزش دروازه بانی جدا از اینکه احتیاج به فیزیک مناسب دارد باید تلاش و تمرکز نیز در هنگام یادیگری از خود نشان دهید.باید از همان ابتدا یاد بگیرید که چگونه به صورت اصولی رفتار نمایید.شما با دین این مجموعه یاد خواهید گرفت که چگونه شوت های سنگین را مهار کنید.

یاد خواهید گرفت که در هنگام پنالتی ها چگونه مسیر درست را حدس بزنید و چگونه بازیکن پنالتی زن را به اشتباه بیاندازید.

شما خواهید اموخت که نحوه جا گیری صحیح در درون دروازه به چه صورت است.


خرید مستند رکورد های گینس

خرید مستند رکورد های گینس

 

آیا شما هم علاقه مند هستید تا با کسانی که که در گینس رکورد زده اند بیشتر اشنا شوید و کار هایی که باعث شده است آنها اسمشان در کتاب گینس وارد شود را مشاهده کنید؟ ما امروز در یک مجموعه زیبا با نام مستند رکورد های گینس قصد داریم تا شما را با این افراد آشنا نماییم.افرادی که همه به خاطر کار های عجیب و خارق العاده ای که انجام داده اند اسمشان در گینس ثبت شده است.

این مستند زیبا رکورد های گینس را به تصویر می کشد و شما شاهد صحنه و حرکات عجیبی خواهید بود که تا به حال در هیچ کجای دیگر نمونه /ان را ندیده بودید.همچنین در کتاب رکورد های گینس نام افراد و یا حیوانات ی که خاص هستند را نیز مشاهده خواهید کرد.مثلا در این مستند زیبا با کوچکترین سگ دنیا و بلند قد ترین انسان روی زمین و..از این موارد اشنا خواهید شد.

همه رکورد های گینس حاصل دستاوردهای انسان بوده و به صورت طبیعی می باشند و همین موضوع باعث زیبایی بیشتر کار شده است.ما در فروشگاه مارکت سنتر ۲۴ امکان خرید مستند فوق را برای شما عزیزان فراهم /اورده ایم.شما می توانیدبا کلیک بروی دکمه خرید پستی سفارش خود را ثبت کرده و بعد زا تحویل محصول وجه آنرا به مامور پست بپردازید.

 


 


 

 خرید مستند رکورد های گینس

اگر دوست دارید تا کار های خارق العاده دیگران را مشاهده نمایید پیشنهاد می کنیم همین الان اقدام به خرید مستند رکورد های گینس نمایید .کارهایی همچون جابجایی تریلر توسط یک کودک می تواند برای هر کسی جذاب و دیدنی باشد.

تماشای زیبا ترین دختر جهان برای هر کسی جالب خواهد  و همچنین بلند قد ترین فرد دنیا و کوچکترین فرد نیا و….پهمه و همه به همراه بسیاری از این رکوردها را می توانید به صورت تصویری در این مجموعه دریافت نمایید.


خرید اینترنتی آموزش هیپنوتیزم

خرید اینترنتی آموزش هیپنوتیزم

 

آیا شما دوست دارید تا درباره هیپنوتیزم بیشتر بدانید؟آیا دوست دارید به این توانایی برسید که روزی خودتان دیگران را هیپنوتیزم نمایید.؟ ما امروز برای علاقه مندان به آموزش هیپنوتیزم یک مجموعه منحصر به فرد و کاربردی را آماده کرده ایم که بوسیله آن می توانند با کمی تمرین و ممارست بعد از مدتی به مهارت های لازم درباره هیپنوتیزم دست یابند.شما در این مجموعه اموزشی علاوه بر موضوع هیپنوتیزم درباره مسائل مرتبط و مکمل آن نیز نکاتی را خواهید /اموخت.

مثلا در همین مجموعه دباره موضوعاتی همچون

ارتباط با جن

نحوه رفتن به خلصه

و خارج شدن از آن

درباره مرگ و اسرار آن

درباره روح و نحوه خارج شدن از بدن

درباره جابه جایی اجسام با قدرت تمرکز

نحوه به دست اوردن قدرت های ماور طبیعی

و…

 


 


 

خرید اینترنتی آموزش هیپنوتیزم

ما در فروشگاه مارکت سنتر ۲۴ امکان خرید اموزش هیپنوتیزم را برای شما علاقه مندان فراهم آورده ایم و براحتی می توانید با کلیک بروی دکمه خرید پستی سفارش خود را ثبت کرده و سپس بعد از دریافت کالا وجه آنرا به مامور پست بپردازید.

شما در این مجموعه درباره افرادی که می توانند فکر دیگران را بخوانند و افرادی که تله پاتی با هم دارند نیز نکاتی را خواهید دید.

به شما پیشنهاد می کنیم اگر به هر کدام از موضوعات ذکر شده علاقه مند هستید حتما با خرید آموزش هیپنوتیزم و تماشای با دقت آن پی به نکات بسیار مهمی ببرید و همچنین مهارت های خود را نیز درباره این موضوعات افزایش دهید.

شما هم اگر بخواهید می توانید با تمرین و ممارست آموزش هیپنوتیزم را فرا بگیرید و دست به کاری شرگف و خارق العاده بزنید.پس پیشنهاد می کنیم حتما این مجموعه را تهیه نمایید.